Araç Giydirme, Araç Modifiye Baskıları, Baskes Etiket İmalatı, Branda Vinil Baskı, Cam Giydirme, Dış Mekan, Baskı, Display Ürünleri, Duvar Üzerine Baskılar, İç Mekan Baskıları, Lazer Kesim Kazıma, Metal Etiket Baskılar, Mimari Yönlendirmeler, Strafor Kesim ve Boyama, Tabela, Uyarı Levhaları İmalatı

Logo

Araç Giydirme

Hakkımızda
Tarihçe

MODO AJANS 2005 yılında İstanbul Fatiht `e   Günay Reklam Hizmetleri olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana pazardaki güvenilir konumunu sürdüren ve dünyadaki yenilikleri takip eden MODO AJANS, bu gelişmelere bağlı olarak yıllar içerisinde yapısını pazarın gerekliliklerine göre şekillendirmiştir.

Takip eden 9 yıl içerisinde, portföyünde yer alan markaların çeşitlenmesini marka bağımsız çözüm sonuç ve değişim projelerine yönelik vizyonu ile örtüşmesi için 2007 yılında MODO AJANS markasını oluşturmuştur.

Modo Ajans, müşterilerine sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan bir firmadır. Kurumsal pazara hitap eden MODO AJANS, daha önceleri bünyesinde vermiş olduğu hizmetleri baz alarak oluşturduğu yapıyı pazarın gerekliliklerine göre şekillendirerek, 2002 yılında sektör odaklı yaklaşım ile çalışmaya başlamıştır.

Müşterilerin ihtiyaçlarını belirlemesi ve en etkin çözümleri en uygun fiyatlara sunma amacı ile çalışan sektör grupları bu çalışmaları sırasında dış kaynak grubu, kurumsal çözümler grubu ve proje grubu geliştirme gruplarından destek almaktadırlar. Gerçekleştirilen projelerin sürekliliği ve sağlığı için hizmet veren saha grubu ise ürünlerin kurulumu ve daha sonra gerekecek bakımları için İstanbul içinde  müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışmaktadır.

2008 yılında yükselişin ve büyümenin getirdiği beklentileri karşılamak amaçlı bir şirketi olup, ortaklık yapısını MODO AJANS olarak sürdürmektedir. İş ortakları olan 3M, Oracal ve daha bir çok kuruluşla rekabetçi gücünü koruyan, Markanız İçin Farklı Çözümler ile iş mükemmelliğini esas alan MODO, müşterilerine değer katarak güvenilir ve yenilikçi yapısını sürdürmek hedefi ile çalışmalarını yürütmektedir.
Misyonumuz

Sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda müşterilerinin en yüksek katma değeri almalarını sağlamayı misyon edinen MODO AJANS sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Açıkhava Reklamcılık sektörünün oluşmasında büyük katkıları olan MODO AJANS sektörün gelişmesine yardımcı olurken müşterilerinin beklentileri doğrultusunda çözümler üretmeye devam etmektedir. Bu anlada MODO AJANS, sektörünün önde gelen oyuncularından biri olup bir şirkettir. Müşterileri için yaptığı değeri sürekli hedefleyen bir hizmet Firması olarak sektörün lider firması olma yolunda yükselişini sürdürmek MODO AJANS’ın vizyonudur.

Başarı ile gerçekleştirilen projeler ile kamuda yapılan güvene, özel sektörün değişimine ve beklentisine yönelik uyum ve esnekliğe sahiptir.

Farklı müşteri segmentleri, farklı ürün ve hizmetleri, farklı iş ortakları ile çalışmanın getirdiği güç ve değişime uyum yeteneği en büyük değeri olarak görmektedir. Tam yapılanmasında çalışanları iş ortakları ve paydaşları ile gerçekleştirdiği yönetim sayesinde hedeflediği tüm sektörlerde müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.